Dřevohliníková okna

Vybíráte ta nejvhodnější okna do vašeho nového domu? Již delší dobu se však rozmýšlíte nad hliníkovými či dřevěnými okny? A co byste řekli na skloubení obou typů dohromady? Slyšeli jste již o dřevohliníkových oknech? Dřevohliníková okna v sobě snoubí ty nejlepší vlastnosti z oken dřevěných i hliníkových. Okna vám rádi namontujeme v Praze, ale i ve středních a severních Čechách.

Prohlédněte si námi nabízené jednotlivé typy těchto oken a vyberte si ty nejlepší do nového domova. Pokud chcete poradit při výběru, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře či osobně na pobočce v Praze a spolehněte se na odbornou pomoc.

Dřevohliníková okna TTK

Dřevohliníková okna TTK jsou perfektní volbou pro kvalitní izolaci, protihlukovou a protisluneční ochranu. Zajišťují vysokou bezpečnost a funkční pohodlí. Obraťte se na nás v Praze a vyberte si vzhled nátěru.

Dřevohliníková okna Unilux

Dřevohliníková okna Unilux špičkové kvality spojují tradiční vzhled s moderními technologiemi
Zvenku hliník, odolný proti klimatickým vlivům, uvnitř dřevo, dokonalý přírodní materiál. Informujte se o výhodách oken a navštivte nás v Praze.

Dřevohliníkové okna Pol-Skone

Kvalitní dřevohliníková okna Pol-Skone s jednorámovou konstrukcí o hloubce 86 mm zajišťují maximální bezpečnostpohodlí. Navštivte nás v Praze a vyberte si hned z několika variant dřevohliníkových oken.

Máte zájem o dřevohliníková okna? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Poslat na e-mail Tisknout


Rychlý kontakt

Okna-dveře Vorel s.r.o.
Spojovací 200/22, 190 00, Praha 9


Vzorková prodejna:
Ke Kněžihorce 148
250 72 Kojetice 10km od obchodního centra Letňany směr Mělník - viz mapa

Mobil: +420 608 980 144, +420 608 180 146
E-mail:

Zastoupení pro severní Čechy
Vladimír Vorel
Tyršova 175, Kamenický Šenov

Mobil: +420 608 980 135,
E-mail:  
Udělejte radost své partnerce nevšedním dárkem, kterým jistě jsou diamantové šperky té nejvyšší kvality. Samozřejmě dbáme na co nejnižší cenu našich výrobků. Pokud Vás nezaujalo naše ubytování Bulharsko resp. apartmány Bulharsko pak Vám dle Vašich požadavků sestavíme individuální nabídku aby Vaše dovolená Bulharsko se stala každoročním cílem. dobře poslouží v kancelářích i studentských pokojích. Obsahuje množství komponentů, ze kterých můžete vytvořit originální a funkční pracovnu Kancelářský nábytek . Boty adidas byly poprvé vyrobeny v roce 1979 a navržený jako indoorové házenkářské boty nošeny těmi nejlepšími hráči.

© 2014, Okna-dveře Vorel s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing